duże formaty

zdjęcia xxl

Odbitki XXL - duże rozmiary zdjęć

Duże formaty zdjęć to idealne rozwiązanie do wyeksponowania najciekawszych ujęć.  Wywołaj fotografie w formie plakatu, opraw w ramę i powieś na ścianie. Od teraz w każdym momencie przypomną Ci bliskich. Uśmiech i wzruszenie gwarantowane.
Formaty XXL oferujemy w rozmiarach 20x30, 21x30, 30x40 i 30x45 cm. Zarówno w gradacji błyszczącej jak i matowej. Duże zdjęcia wywoływane są na papierze Fuji Crystal Archive.

Przyjęcie komunijne, urodziny, a nawet ślub. Każda okazja jest dobra, by chwycić za aparat fotograficzny lub stanąć przed obiektywem profesjonalisty, który uchwyci moment z rodziną czy znajomymi. Odbitki zdjęć można wówczas umieścić w ozdobnych ramkach i postawić na półce. Obecnie większość fotografii wykonuje się profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu nie trzeba czekać na efekty. Jednak wywoływanie zdjęć online cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zwłaszcza, iż można to wykonać nie wychodząc z domu.

Jest tyle samo zwolenników cyfrowej, co analogowej fotografii. Ta druga wersja ma wymiar zabezpieczający, gdyż fotografie na papierze mają szansę przetrwać w momencie, gdy sprzęt cyfrowy ulegnie zniszczeniu. Mając w ręku odbitkę zdjęcia możemy włożyć go do rodzinnego albumu i wracać do niego w każdej chwili. Coraz więcej osób decyduje się jednak na duże formaty fotografii, którą można powiesić na ścianie, niczym obraz. Tę usługę można wykonać poprzez wywoływanie zdjęć online w naszym zakładzie. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni format, który nas interesuje.

zamów zdjęcia