zdjęcia do dokumentów

zdjęcie do dowodu

Zdjęcia do dokumentów i portfela

Dostawa do dowolnego miasta w Polsce - Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Wrocław i wiele innych. Szybko i prosto - przez internet!

Jeśli posiadasz plik cyfrowy ze zdjęciem do dokumentów, to za pomocą naszej aplikacji możesz zamienić go na wersję papierową. Otrzymasz komplet aż 8 sztuk, wyciętych fotografii w wymiarach 35x45 mm - dowód osobisty, prawo jazdy, paszport, legitymacja itp. lub 6 sztuk o wymiarach 45x65 mm - dyplom. Również każde wyjątkowe ujęcie z Twojego aparatu możesz wywołać i podarować najbliższym w formacie dokumentowym. Od teraz zawsze będą mogli je mieć przy sobie np. w portfelu.

Najczęściej fotografie wykonujemy sami przy pomocy nowoczesnych urządzeń, takich jak aparaty analogowe czy smartfony. Jednak bywają momenty w życiu, gdzie potrzebujemy profesjonalnych ujęć, które należy złożyć wraz z wnioskiem w stosownym urzędzie. Wówczas warto wybrać się do profesjonalisty, u którego wykonamy zdjęcia do dokumentów. Najczęściej w zakładach fotograficznych wykonywane są fotografie do dowodów osobistych, paszportów, prawa jazdy, a także legitymacji szkolnych czy studenckich.

Większość zakładów fotograficznych podczas wykonywania zdjęć do dokumentów kieruje się z góry ustalonymi parametrami, od których nie ma wyjątków. Wiąże się to z tym, iż muszą być one zaakceptowane przez komputer, a nie urzędnika, któremu składamy wniosek. Ponadto warto wykonać kilka odbitek, na których nasza twarz powinna być zaprezentowana od frontu. Profesjonalny fotograf powinien również zadbać o odpowiednie oświetlenie w studio, w którym wykonywane są fotografie. Zbyt ciemna lub prześwietlona odbitka może nie przejść akceptacji systemu.

zamów zdjęcia