odbitki zdjęć standard

odbitki zdjęć standard

Odbitki zdjęć linia Standard

Wywołaj najpopularniejsze zdjęcia online. Szeroka, klasyczna gama rozmiarów. Zdjęcia 10x15, 9x13 aż 30x45, idealnie pasują do większości albumów i ramek. Zamów i sprawdź jak wspaniałe może być nasycenie kolorów. Wywoływanie zdjęć w linii standard to doskonała jakość za najniższą, możliwą cenę. Zdjęcia 10x15 od 18 gr/szt.
Dla amatorów i profesjonalistów.
Papier Fuji Crystal Archive, do wyboru: zdjęcia błyszczące lub matowe.

Żyjemy w czasach, w których nowoczesna technologia towarzyszy nam na każdym kroku. Dotyczy to również nagrywania filmików czy uwieczniania momentów na fotografiach. Obecnie nie musimy czekać na efekty, gdyż widzimy je od razu na ekranie smartfonów i nie tylko. Popularne jest także przechowywanie fotografii na dyskach, komputerach czy pendrive’ach.

Niestety, wszystkie tego typu urządzenia mogą ulec uszkodzeniu, dlatego proponujemy alternatywę, jaką jest wywoływanie zdjęć online. Ponadto można to zrobić nie wychodząc z domu.
W naszym zakładzie wykonujemy odbitki zdjęć w formie Standard oraz Premium. To klient wybiera rodzaj usługi, a także papier, na których mają zostać wywołane zdjęcia online. Nasz portal jest bardzo prosty w obsłudze, a zarazem intuicyjny.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy także nie lada gratkę. Oferujemy wykonanie odbitek zdjęć z datami. Na fotografiach umieścimy daty ważnych uroczystości rodzinnych i nie tylko. Wówczas wspominanie po latach będzie o wiele prostsze.

zamów zdjęcia