odbitki zdjęć premium

odbitki zdjęć premium

Odbitki zdjęć linia Premium

Promocja trwa tylko do 31 lipca, do godziny 12.00  - odbitki Premium 10x15 w cenie 27 gr/szt. - minus 40% !
Wywołaj odbitki zdjęć w jakości Premium, na doskonałym papierze Fuji Supreme. Złoty nadruk na odwrocie, grubsze podłoże, gradacja błyszcząca lub matowa. Postaw na jakość dla wymagających. Sprawdź jak doskonały może być kontrast, pozwalający dostrzec szczegóły na fotografiach. Formaty zdjęć to 10x15 i 15x21.
Najlepsza linia dla zdjęć amatorskich, a zwłaszcza ślubnych, komunijnych, okolicznościowych i portretowych.

Promocja obowiązuje od 300szt. zdjęć 10x15

Jedną z najtrwalszych pamiątek są fotografie, na których możemy uwiecznić ulotne chwile czy emocje. W dobie wysoko rozwiniętej technologii, by wykonać fotografię czy nagrać film, sięgamy po telefon komórkowy lub aparat cyfrowy. Efekty widzimy od razu. Jednak do naszej pracowni zgłaszają się klienci, dla których wywoływanie zdjęć online to tradycja. Dzięki temu fotografie można umieścić w albumie i nie przechowywać ich na urządzeniach elektronicznych, które mogą ulec zniszczeniu lub mogą się zgubić.

Wykonujemy odbitki zdjęć na wysokiej jakości papierze, dzięki czemu fotografie są nasycone kolorami oraz bardzo wyraźne. Największym plusem naszych usług jest fakt, iż nie wychodząc z domu można wywołać zdjęcia online za pośrednictwem komputera. Jest to o wiele szybszy, a zarazem łatwiejszy proces dla klientów. Ponadto odbitki zdjęć mogą być na tyle duże, by można było oprawić je w ozdobną ramkę i zawiesić na ścianie. Fotografie na wysokiej jakości papierze nie ulegną zniszczeniu mimo upływu lat.

zamów zdjęcia